background
Rozwiń swój biznes z Talo Energy

Zapewniamy naszym klientom absolutne bezpieczeństwo realizowanych przez nas usług, podparte wieloletnimi gwarancjami. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone, europejskie marki, dzięki którym będą mogli Państwo cieszyć się jakością wybranych produktów.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która ma doświadczenie w pracach na wysokości pow. 30 m w technologii balastowej.

Największa w Polsce rozproszona
instalacja fotowoltaiczna.

Dzięki nam miasto Wrocław uruchomiło największą w Europie rozproszoną instalację produkującą prąd z energii słonecznej. Już dziś 15 tysięcy wrocławianin korzysta z zielonej energii dzięki instalacjom fotowoltaicznym zamontowanym na dachach budynków Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław Południe.

Wrocławska spółdzielnia jest jedyną w Polsce, która zrealizowała projekt na tak szeroką skalę. Nasza Firma była głównym wykonawcą inwestycji, zainstalowaliśmy ponad 700 kW. Łącznie na 35 dachach budynków zamontowaliśmy 2771 sztuk paneli fotowoltaicznych. Moc elektryczna wszystkich zamontowanych instalacji to 739 kWp, wymiernym efektem realizacji tej inwestycji jest ograniczenie emisji CO2 o 614 ton rocznie. Ze wstępnych wyliczeń wynika, że mieszkańcy spółdzielni w skali roku zaoszczędzą nawet 337 700 zł.

Dzięki naszej firmie Stolica Dolnego Śląska wpisała się na europejską mapę producentów energii odnawialnej.

Podłącz swój biznes do słońca z Talo Energy.