background
Dotacje

Pozyskane przez Talo Energy dotacje sfinansowały inwestycje na łączną kwotę:

9 819 276 zł

Talo Energy specjalizuje się w pozyskiwaniu funduszy na inwestycje w odnawialne źródła energii. Nasi eksperci na bieżąco monitorują programy w poszczególnych województwach oraz gminach.

Informacje o dofinansowaniach pojawiają się z pewnym wyprzedzeniem, co pozwala na przygotowanie dokumentacji na czas rozpoczęcia naboru do konkursu dofinansowań. Zapraszamy do kontaktu z ekspertami, którzy już na etapie projektowania inwestycji w odnawialne źródła służą pomocą.

Pozyskujemy fundusze z następujących źródeł:

RPO – Regionalne Programy Operacyjne na poszczególne województwa.
POIiŚ – Program Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020
NFOŚ – Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
WFOŚ – Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

W przypadku zainteresowania pozyskaniem dofinansowania prosimy o bezpośredni kontakt. Jednocześnie informujemy, iż jesteśmy w dyspozycji do przygotowania wszelkich opracowań i dokumentów wnioskujących o dofinansowanie w celu pozyskania bezzwrotnych dotacji.

Kredytowanie

Pomagamy naszym klientom pozyskać Eko-kredyty które mogą wziąć na zakup lub finansowanie zakupu materiałów o charakterze ekologicznym. Wspieramy ich w czasie przygotowania wniosków kredytowych, przygotowujemy dokumentację techniczną z elementami audytu energetycznego na potrzeby procesu kredytowego.

Obecnie współpracujemy z następującymi instytucjami posiadającymi w swojej ofercie preferencyjne kredyty na finansowanie odnawialnych źródeł energii.

alior

Dzięki Eko-kredytom zyskujesz Ty i środowisko w którym żyjesz. To takie proste!

Zapraszamy Państwa do współpracy!